Midilli'ye Nasıl Gidilir?

Midilli Otelleri, Pansiyonlar ve Konaklama

Midilli Adası’nda her bütçeye uygun; ucuz otellerden lüks otellere kadar adanın birçok bölgesinde konaklama imkanı mevcuttur. Midilli’de butik oteller ve pansiyonlar, turistlerin son zamanlarda en çok tercih ettiği tesisler arasındadır.

Middili Adası’nda otelllerin fiyatları düşük ve yüksek sezonda farklılıklar göstermektedir.

Başlıca Midilli Otelleri, butik otelleri ve pansiyonları şunlardır:

HELIOTROPE OTEL:  Vareia‘da deniz kıyısında yer alan Heliotrope Otel,  Midilli’nin merkezine araba ile 3 dakika ve Midilli Havalimanı’na 5 km mesafededir.

ELYSION OTEL: Neapoli’de sahilin karşısında bulunan 3 yıldızlı Elysion otelde tüm odalar deniz manzaralıdır. Otel havaalanına 1.2 km mesafededir.

MİDİLLİ ADASI BLUE SEA OTEL: Midilli’deki en popüler otellerden olan Midilli Blue Sea Otel, Midilli Limanı ve deniz manzarasına sahip 3 yıldızlı olup, kaleye 300 metre, arkeoloji müzesine 150 metre ve havalimanına 6 km mesafededir.

DELFINIA OTEL: Molyvos’a 1 km uzaklıkta bulunan otelde klasik odaların yanı sıra bungalov tarzı odalarda mevcuttur.

BELLA VISTA OTEL: 3 yıldızlı Bella Vista Otel, Eftalou Plajı’na birkaç metre, Molyvos’a 3 km ve Petra’ya 8 km uzaklıktadır.

SUNRISE OTEL: 4 yıldızlı Sunrise Otel, Midilli’nin en ünlü tatil yerlerinden biri olan Molyvos’ a sadece 1 km uzaklıktadır. Otelden şehir merkezine ücretsiz servisler bulunmaktadır.

ALKAIOS OTEL: Tarihi Molivos Köyü’nden 1.4 km uzaklıkta, denize sıfır bir konumda bulunmaktadır. Odalarının büyük bir bölümü deniz manzarasına sahiptir.

THEOFİLOS PARADISE BOUTIQUE OTEL: Tsamakia Plajı’na ve Mytilene Limanı’na sadece 300 metre uzaklıktadır.  Midilli Uluslararası Havalimanı’na 7.5 km uzaklıktadır. Otel 4 yıldızlı bir tesistir.

PYRGOS OF MYTILENE OTEL: 1916 yılından kalma restore edilmiş bir konak olan 4 Yıldızlı otel, kentin önemli turistik mekanlarına sadece yürüyüş mesafesindedir. Midilli Havalimanı’na 6 km mesafede bulunmaktadır.

OLYMPIAS BOUTIQUE OTEL: Midilli Limanı’na 2 km, Havalimanı’na 7.5 km mesafede bulunan 4 yıldızlı otel ahşap zeminler ve taş duvarlara sahip neo-klasik bir binada müşterilerine hizmet vermektedir.

AEOLIAN GAEA OTEL: 4 yıldızlı otel plaja 500 metre uzaklıkta, geleneksel ve modern sanatın bir karışımı ile lüksü mükemmel bir şekilde birleştirmektedir.

ALMA OTEL: 4 yıldızlı otel, Petra Köyü’ne ve Ege Denizi’ne bakan bir yamaçta inşa edilmiştir. Otel Mythimna Kasabası’na 5 km ve Petra’nın merkezine sadece 800 metre mesafededir.

THEOFILOS HOTEL PETRA: Sahilde yer alan Petra Köyü’ndeki Theofilos Otel, 2 ayrı binada hizmet vermektedir. Tesis, Petra Plajı’na 250 metre, Kavaki Plajı’na 300 metre, bar ve tavernalara yürüyüş mesafelerinde bulunmaktadır.

 TAVARI BEACH OTEL: Kendisiyle aynı adı taşıyan sahil beldesinde yer alan 3 yıldızlı Tavari Beach Otel, plaja ve su sporlarına sadece 20 metre uzaklıktadır.

ANAXOS HILL VILLAGE: Konuklarına Molyvos Körfezi manzaralı odalar sunmaktadır. Plaja 50 metrelik mesafede bulunmaktadır.

MOTEL MIKOS:  Midilli Yat Limanı’na 50 metre mesafede bulunan Motel Mikos’da oda fiyatları oldukça uygundur. Konuklar 1 km mesafedeki Midilli Kalesi’ni ve şehir merkezini ziyaret edebilirler.

FONTANA ROOMS: Midilli Kasabası’nda merkezi bir konumda bulunan Fontana, kalenin yanı sıra pek çok dükkan, müze ve restorana yakın mesafededir. Tesis bölgedeki diğer otel vb. yerlere göre daha uygun fiyatlarda hizmet vermektedir.

STELLA APARTMENTS: Petra Köyü’nde bulunan tesis Molyvos’a 6 km, havaalanına 60 km mesafededir. Petra Plajı’na 150 metre mesafede bulunan tesiste oda fiyatları oldukça uygundur.

AKLİDİ OTEL: Denize yalnızca 150 metre mesafede, Midilli merkezine 1.5 km uzaklıkta bulunan otel yıl boyunca hizmet vermektedir.

ANGELOS ROOMS: Plaja 900 metre, kaleye 700 metre, limana ve arkeoloji müzesine 1 km mesafede bulunan tesis oldukça uygun fiyatlarla konaklama imkanı sunmaktadır.

0 Comments

Leave A Reply